حتی اگر از ساحل نفرت داشته باشید، 12 مسافرت را دوست خواهید داشت

اگر ایده سفر به قایق به شما رمانتیک و پرماجرا باشد، اما شما به دلیل قرار دادن در ساحل شنی بعد از ساحل شنی، به اندازه کافی شلوغ نیستید، شما در حال شانس هستید. بسیاری از خطوط کروز سفر به مقصد با انواع شرایط آب و هوایی و تجربیات را ارائه می دهند.


اگر مایل هستید یک کروز با پیچ و تاب و سرگرم کننده داشته باشید، در اینجا 12 کروز تجاری منحصر به فرد برای رزرو بعدی برای سفر بعدی خود را در نظر بگیرید.


اگر کوه های برف را به سواحل شنی سفیدی ترجیح می دهید، می توانید در اطراف آلاسکا بچرخید.

بسیاری از خطوط کروز محبوب، مانند Royal Caribbean و کارناوال، تورهای شمال کشور را ارائه می دهند. یک کروز در اطراف بنادر آلاسکا برای دوستداران طبیعت عالی است که تماشای منظره های دیدنی جذاب را نزدیک می کند.


یخچال های خیره کننده و کوه ها را که چشم انداز طبیعی را تشکیل می دهند مشاهده کنید. در سفرهای گشت و گذار، ممکن است بتوانید در برخی از تماشای نهنگ ها یا حتی سورتمه های سگ شرکت داشته باشید.


کروز نیل یک راه لوکس برای تجربه شگفتی های جهان باستان است.

اگر بخواهید ابتدا به ساختارهای باستانی بپردازید، اما هنوز هم می خواهید سفر خود را به کویر به عنوان یک تعطیلات احساس کنید، کروز در امتداد نیل ممکن است برای شما مناسب باشد.


Retreats Sanctuary و Tours Memphis دو شرکت چندگانه هستند که مجموعه ای از کروز های نیل را ارائه می دهند و شما را به زیبایی طبیعی و تاریخی مصر می برد در حالی که شما را در بین سفرهای تفریحی و تغذیه آرام می کند.


تجربه هنر و فرهنگ روسیه توسط آبراهه های ملی.

Cruises Viking River Cruises و Disney Cruise Line از جمله شرکت های مسافرتی هستند که در روسیه متوقف می شوند و بازدید کنندگان را به رودخانه ولگا روسیه و دیگر دریاچه های چشم انداز خود می رسانند.


اگر بیشتر از یک مسافر هنری و فرهنگ هستید که در یک موزه شادتر از گردشهای مناظر و آثار تاریخی هستید، یکی از این کروزهای قایقرانی روسی راه عالی برای جا به جایی بسیاری از تجربیات فرهنگی است مانند بازدید از باله یا موزه ارمیتاژ در St.Petersburg، به آسایشگاه لوکس شما.


بادبان از طریق چین در امتداد رودخانه یانگ تسه.

یک کروز در امتداد رودخانه یانگ تسه یک راه عالی برای بازدید از سایت های اهمیت تاریخی بزرگ و عظمت طبیعی، مانند سه Gorges است. شما همچنین می توانید مناطق پر سرعت مانند شانگهای را کشف کنید.


ویکتوریا کروز یکی از اپراتورهای توریستی است که گردشگران را در امتداد رودخانه بنا می کند.


اگر بخواهید در مناطق استوایی باشید، اما از آفتاب گرفتن راضی نیستید، تور کوبا را ببینید.

یک مقصد گردشگری محبوب، بسیاری از خطوط کروز محبوب، سفرهای کوبا را دارند.


بر خلاف برخی دیگر مقصد سفر آفتابی، کوبا تاکید بر فرهنگ - با موسیقی بسیار زیادی، غذا، تاریخ و مناظر برای تجربه در هاوانا و سانتیاگو، شما ممکن است زمان را در صندلی ساحل پیدا کنید.


بسیاری از خطوط کروز، از جمله نروژی و کارائیب سلطنتی، به کوبا سفر می کنند.


یک سفر از طریق کانال پاناما راه دیگری برای تجربه طبیعت و تاریخ است.

مقدار زیادی برای دوستداران طبیعت و دوستداران تاریخ در مناطق استوایی وجود دارد. تعجب انسان را از بین ببرید و در بنادر مانند Cartagena، کلمبیا، پورتو کوکتل، گواتمالا و Cabo San Lucas متوقف شوید.


از پارک های ملی تا سایت های میراث جهانی یونسکو، وقتی ماجراهای Mai Tais را نمی خوریم، ماجراهایی وجود دارد.


خطوط کروز مانند وایکینگ و شاهزاده خانم می توانند شما را از طریق این قسمت های هیجان انگیز آمریکای مرکزی منتقل کنند.


روستاهای عجیب و غریب اروپا را ببینید.

اگر شما همیشه می خواستید به سفر به اروپا بروید، شما ممکن است برای یک کروز در طول راین در نظر بگیرید.


قلعه ها و کلیساهای تور، متوقف شدن در تعدادی از شهرهای که به نظر می رسد در زمان منجمد، از استراسبورگ، فرانسه، به کلن، آلمان.


آبشارهای Ama و Waterways Waterways دو اپراتور کروز هستند که سفرهایی را در بازل، سوئیس آغاز کرده و به آمستردام پایان می دهند.


دوستداران شراب با لذت بردن از قایق با منطقه ناحیه بوردو فرانسه لذت خواهند برد.

قایقرانی در طول دورودن و گارن، شما می توانید طعم هنر و تاریخ موجود در شهر بوردو - و همچنین شراب - و شهرهای اطراف آن را دریافت کنید.


کروز هایی که توسط شرکت های Uniworld و Viking اداره می شوند، شما را از قلعه ها و قلعه های قرون وسطی و همچنین پشت صحنه تولید برخی از بهترین شراب های جهان می برد.بافتنی خود را بکشید و دریای بریتانیا و ایرلند را دریابید.

اگر می خواهید زمان زیادی را در انگلیس و ایرلند مشاهده کنید، سفرهایی وجود دارد که شما را از ساوتهمپتون به چوب پنبه می برد.


سفرهای طولانی تر با خطوط کروز نروژی در بلفاست، گلاسکو، دوبلین و بسیاری از بنادر دیگر، اما حتی سفر کوتاه شما به اندازه کافی برای دیدن قلعه ها، و خرابه های دوران پیش از تاریخ منطقه شمال، به شما کمک خواهد کرد.


زرق و برق یخ زده از Arctic را بدون فدا کردن آسایش مشاهده کنید.

اگر سفر ماجراجویی به شما تجدید نظر کند، اما سرخ شدن آن در سرما نیست، شما ممکن است یک کروز را در نظر بگیرید که به شما اجازه می دهد تورهای فورج ها، کوه ها و یخچال های طبیعی اروپا را از طریق دریا دریابید.


کروز نروژ و مشهور کروز یکی از اپراتورهای کروز است که شما را از طریق روستاهای عجیب و غریب نواحی روستایی و مناظر نفس گیر - با استفاده از یک تخت گرم بر روی کشتی.

اگر شما نمیتوانید فقط یک مقصد مدیترانه را انتخاب کنید، می توانید چندین نفر را با آب سفر کنید.

تعطیلات اروپایی خود را با کشف سایت های تاریخی باید ببینید که واقعا لوکس است.


کارائیب سلطنتی می تواند شما را از زیبایی کرواسی و ایتالیا بردارد و از ونیز شروع کند تا شیشه های مورانو ساخته شود و متوقف شود تا سازه های قرون وسطی زرق و برق دار کوتور، مونته نگرو و زادار، کرواسی را ببینید. شاهزاده کروز ارائه می دهد سفرهای شروع در رم و اتصال در دوبرونیک، سیسیل و بارسلونا.


شمال شرق را از منظر جدید ببینید.

این که آیا شما یک Coaster شرقی مادام العمر هستید و میخواهید دید جدیدی از کانادا و نیو انگلند داشته باشید یا می خواهید در یک سفر به همان اندازه که ممکن است منطقه را ببینید، نروژی و کارناوال فقط دو خط کروز است که شما را به آنجا می برد .


شهرهای تاریخی و مناظر بی سر و ته زیبایی را که از شمال شرق تشکیل می دهند، از بوستون، هالیفاکس، سنت جان و غیره دیدن کنید.

/ 0 نظر / 10 بازدید